Rejestracja
Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Najlepszy Hosting na rynku dla małych i dużych firm

13306
Cena: 49,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.
Osoba: Serveradmin.pl Sp. z o.o. sp.k.
Miasto: Rzeszów
Kod pocztowy: 35-506
Ulica: Krakowska 66
Telefon: 177876967
Strona www: linuxpl.com
Stan: nowy
   
dodano: 2016.11.20
ważne do: 2017.11.20
wyświetleń: 82

Szczegóły oferty:

hosting Świnoujście, serwery dedykowane Świnoujście, serwery SSD Świnoujście, profesjonalny hosting Świnoujście, tani hosting Świnoujście, polecany hosting Świnoujście,

Firma Serveradmin.pl Sp. z o.o. sp.k. Oferuje wydajne i stabilne Serwery w połączeniu z szerokopasmowymi łączami do sieci Internet zapewniają komfortowe i bezpieczne utrzymywanie stron internetowych, dostęp do nowoczesnych technologii prezentacji serwisów WWW, obsługę wielu kont e-mail oraz samodzielną administrację.

Oferta firmy jest bardzo bogata. Począwszy od siedmiu pakietów hostingowych, w których znajdziemy również hostingi SEO i SSD, a kończąc na 3 typach serwerów VPS i 9 rodzajach serwerów dedykowanych. Firma w swojej ofercie jako jedna z nielicznych posiada pakiet hostingowy do 50 zł, który będzie idealnym wyborem dla osób, które dopiero co rozpoczynają swoją przygodę z własną stroną w internecie.

Nad ciągłym rozwojem tej firmy hostingowej pracuje około 30 osobowa grupa osób, a hostingi Linuxpl.com zajmują obecnie 4 miejsce w Polsce pod względem ilości obsługiwanych domen ok. 210000.

Najlepszy Hosting dla małych i dużych firm na rynku.

Nowością w  ofercie są serwery wyposażone w; dyski SSD o zerowym czasie dostępu. Użyte rozwiązanie wraz z komercyjnymi rozwiązaniami softwarowymi oraz podniesionymi parametrami pamięciowymi dają produkt bardzo konkurencyjny pod względem wydajnościowym.
Zauważalny będzie wzrost prędkości ładowania stron statycznych, popularnych cmsów jak joomla, wordpress itp. jak i sklepów internetowych.Profesjonalny Hosting SSD to hosting dla wymagających aplikacji. Przeznaczony dla osób i firm ceniących maksymalną wydajność, szybkość i wysoką bezawaryjność.
Support dla klienta jest naszym kluczowym wyznacznikiem jakości świadczonej usługi. Kilkunastoosobowy zespół administratorów dostępny jest codziennie od 7 do 24

Profesjonalny hosting SSD - Bezawaryjność usług na poziomie 99,9 % w skali miesiąca
Stosujemy sprawdzone rozwiązania komercyjne. Każdy z serwerów wyposażony jest dodatkowo w 2 dyski SSD na którym uruchomiona jest baza danych, sprzętowy kontroller raida, 16-rdzeniowy procesor Xeon oraz pamięć RAM nie mniej jak 128 gb.

Informacyjna, czynna w godz.; 7-24

+48 (17) 787 69 67    Tel. stacjonarny

Reklama